Bursa Tente

Tente sistemleri günümüzde vazgeçilmez parçalar haline gelen insan yaşamına büyük rahatlık ve konfor sağlayan ürünlerdir. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmamız tente sistemleri konusunda tecrübeli bir başarı performansı sağlayarak sizlere üst düzey bir hizmet verir. Ev, işyeri ve tüm mekanlarınıza değer katacak bir görüntü elde etmeniz için tente sistemleri en doğru yöntem olacaktır. Göz zevkinin yanı sıra kullanışlı ve rahatlık açısından önemli bir yere sahip olan tente sistemleri uzun ömürlü, ekonomik ürünler olarak ön plana çıkıyor. Tente sistemlerini hem yaz ve kış mevsimlerinde sorunsuz kullanma imkanı elde edersiniz. Teknolojinin son trend ürünlerini bursa tente sizlere sunan firmamız işçilikte ve malzemede her zaman başarıya öncü olmuştur. Mekanlarınıza değer katacak tente sistemleri için ekiplerimiz tarafından analiz sonucu montaj işlemleri kısa sürede yapılmaktadır.

Tente Sistemleri Çeşitleri

Tente sistemlerinin günümüzde bir çok çeşidi üretilmektedir. Her bölümün kullanım alanına doğru orantıda ürün tercihi yapılması sistemin verimi açısından büyük önem taşıyor. Tente sistemleri çeşitleri işlevleri açısından değerlendirme sonucu tercih etmek doğru olacaktır. En modern modelleri bursa tente sistemleri olarak müşterilere sunulmakta.

Çift Taraflı Sistemler

Çift taraflı tente sistemleri çok kullanışlı ve tercih edilen ürünlerdir. İki profil ayak üzerine montajı uzman ekipler tarafından yapılır. Büyük bahçeler başta olmak üzere, cafe, restaurantlar, yazlık ve canlı müzik mekanları için oldukça kullanışlı ve ideal bir sistemdir. Çift yöne açılma özelliği ile tercih ediliyor.

Smart Tente Sistemleri

Smart tente sistemleri oldukça kaliteli ve önemli detayları olan bir tente modelidir. Smart tente sisteminde dört tarafta kapaklar vardır. Bu kapaklar sayesinde tamamen kontrol edilebilen performans açısından oldukça tercih edilen sistemdir. Bünyesinde bulunan su kanalları sayesinde bulunduğu alana su akmasını engellemesinden dolayı çok tercih ediliyor.

Kasetli Tente Sistemleri

Kasetli tente sistemleri estetik görüntüsü açısından çok şık bir görüntüye sahiptir. 4 tarafından bulunan kapaklar sayesinde bursa tente sistemi tamamen kontrol edilebiliyor. Kasetli tente sistemleri weinor veranda teknolojisine sahip ürünlerdir. Tente geri çekilmesi durumunda tente kumaşı bir kaset içine konularak korunmuş olur. Çok tercih edilen ve talep gören bir sistem olarak modern bir tente modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü tente sistemleri öncelikle çok büyük alanlarda tercih edilmez. Balkon ve giriş bölgelerde daha sıklıkla tercih edilen tente sistemleridir. Balkon tentesi olarakta bilinen körük tente sistemi özellikle cafe ve restaurantların balkonlarına çok şık bir görüntü sağlar. Market, manav, cafe, restaurantlar, yazlık ve istenilen tüm balkon alanlarında tercih edilebilir. Villalarda son yıllarda çok tercih edilen bir model olma özelliğini taşıyor.

Raylı Pergola Tente Sistemleri

Son yılların değişen kanunları ile sigara yasağının ülkemize gelmesiyle en çok tercih edilen ve talep gören bir tente modelidir. Satışlarında bir dönem patlama yaşanan raylı pergola tente sistemleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. En önemli özelliği dört mevsim kullanılan bir tente sistemidir. Tamamen kontrol edilebilen ve kumanda ile yönetilen bir tente sistemidir. Özellikle cafe, restaurantlar, alışveriş merkezleri, çalışma alanları, mimari projeler, oteller gibi bir çok alanda kullanılan üst düzey tente sistemleri olarak kullanılıyor. Raylı pergole tente sistemleri katlanarak veya sarılma işlemi ile çalışır. Uzman ekiplerimiz tarafından 1.kalite malzeme ve ürünler ile montajı istenilen bölgeye yapılmaktadır. Tüm işlemler sonrası bursa tente olarak teknik destek ve bakımlarda daima müşterinin yanında olan güvenilir bir şirkettir.

Neden Tente Sistemlerini Tercih Etmeliyim

Tente sistemleri son yılların en gelişmiş teknolojiye sahip pratik kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Her alana göre uyumlu olabilen modeller bünyemizde mevcuttur. Sizlerin bizi tercih ederek aramanız sonucunda yenilikçi vizyonu olan şirketimiz tecrübeli kadrosuyla iş başlamasından bitimine ve sonrasına kadar siz değerli müşterilere her konuda destek sağlıyor.
Mekanlarınıza değer katacak bir görüntü elde etmek için Bursa tente sistemlerini tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Özel kumaşlara sahip ürünler olarak en çok tercih edilen ve talep gören sistemler kaliteli ve profesyonel ekipler ile montajı yapılarak kullanıma uygun hale getirilir. Gelişen teknolojiyle birlikte yenilikçi çözümler üreterek sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir